Tesisat Temizliği Kampanyası

Kış dönemleri geldiğinde her bir kullanıcının tek amacıdır en iyi şekilde ısınmak ve en düşük faturaları ödemek… Yalnız kullanıcılar teknik açıdan cihazları ile ne derece ilgilenir bu sorunun yanıtı merak edilir. Bizler de Üsküdar Demirdöküm Servisi olarak kullanıcılarımızın yaşadığı sorunların en temel sebebinin bakımsızlık olduğunu düşünerek ve bilerek sizlere özel bir kampanya hazırladık. Sunacağımız bu kampanyamızdan yararlanarak kış dönemlerini sorunsuz geçirebilir aynı zamanda tasarrufu da yaşayabilirsiniz. Tesisat Temizliği Kampanyası ile alakalı sunulan kampanyamızın detaylarını aşağıdaki metinde bulabilirsiniz.

Tesisat Temizliği Kampanyası

Tesisat Temizliği Nedir ve Neden Yaptırmak Gerekir?

Tesisat temizliği; Demirdöküm kombi kullanılan konutlarda mevcut tesisatın tıkanma işlemidir. Daha iyi sonuçlar almak, tasarrufu yaşamak ve ısınma konusunda sorun yaşamamak adına yaptırmak gerekir. Uygulama ancak uzmanı tarafından yapılır ise beklentiye yanıt alınabilir, sorun yaşanmaz ve tasarruf sağlanabilir. Aksi durumda yapılan uygulamanın bir önemi olmamaktadır.

►►► Kalorifer filtresinin zamanla tıkanması, kaloriferlerin alt kısımlarında çamur oluşması, tesisat boru çaplarında daralma olması gibi durumlar yakıt tüketimini %40 oranında artırır. Tasarrufu yaşamak adına da mutlaka tesisatın 3 ya da 4 yılda bir temizlenmesi gerekmektedir. Tazyikli su ile yıkanan tesisattan beklenen verim elde edilemez. Uygulamanın daha sağlıklı olması açısından uzmanı tarafından özel makine ve kimyasal ilaçlarla yapılması önerilmektedir.

Tesisat Temizliği Kampanyası’nın Detayları

Tesisatınızın temizliğini önemseyin. Bu uygulama sağlıklı kullanım ve özellikle de tasarrufu yaşamak için önemlidir. Teknik olarak işlemi yaptırmadığınız sürece sorunlar yaşarsınız ve tasarruf yerine sarfiyatı yaşamış olursunuz.

Sizlere özel hazırlanan Tesisat Temizliği Kampanyası hakkındaki değişikliği ve kampanyanın bitiş süresini firmamız saklı tutar.